Září 2008

Avatars update

29. září 2008 v 18:51 | Lili |  Ikonky, avatary
Ty nový "make-up shooty" mě inspirovaly k tvorbě dalších ikonek :)
....
view more

Grafika a wallpapery z promo fotek

29. září 2008 v 17:11 | Lili |  Graphics
Jako poslední dobou nemám ve zvyku tady dávat cizí blendy a grafiky, ale tyhle sou tak krásný, že sem musela!! Ten první wall je úplně boží!
credit: netman, coverlandia,

_______________________________________________________________________

Další song na bonus disku?

29. září 2008 v 16:51 | Lili |  Novinky
Dočetla jsem se, žena bonusovém disku alba Doll Domination se objevila nějaká další píseň "Just Say Yes"! Sama tomu moc nevěřím, ale když bych cokoliv našla, určitě to semka dám ;-)

I Hate This Part

29. září 2008 v 16:47 | Lili |  Diskografie
Jako další singl vydají Pcd hned po Watcha Think About That song I Hate This Part. Tady je cover, mě se celekm líbí - je to už typickej vzhled sinlů od Pcd ;)
Klikni pro zvětšení↓
f_ihtpm_3e1a88a.png

Jen tak pro ukázku!!!

29. září 2008 v 16:36 | Lili |  ... různé
Ten blog.cz mě tak štve!!! Celou dobu, co vyšlo cd DD, tak chci doplnit lyrics, ale podívejte, jak vypadá zveřejněný článek s textem! Tohle je krátká ukázka Elevator↓
If we can stop fighting each other long enough for us to see that, see that, see that that we are stronger together than separate babe you gotta believe that, believe that, believe that but you love me today, don't want me around tomorrow Every time you change your mind, I follow, caught up, all up, in your maze and I'm so dizzy babe You can't keep going back and forth on these waves I'm getting seasick, seasick, seasick
Like the way we were before and I wanna know If we can go back to the days when we were close Sometimes I think I'm so low, think you don't want me no more And I've gotta get up off this see saw We Like an elevator
We go up, we go down, down, down Like an elevator We Touch the sky We touch the ground, ground, ground Like an elevator You stuck on one While I'm pressing three Gotta meet back on the fourth floor But then we disagree Then you keep on blaming me But I wish that you would see That Im just tryin to elevate cha' Like an elevator
Take you higher Ta ta take you higher And Im just tryin to elevate cha Like an elevator

Carlene K. photoshoot

29. září 2008 v 16:34 | Lili |  Photoshooty
Ash, Jess a Kim nafotily úžasný photoshoot! Jejich stylistka, líp řečeno maskérka, je překvapivě nalíčila a udělal tak zvláštní shooty :-) Myslím, že všechny fotky sou povedený a opět dodávám, že je škoda, že nejsou v HQ :-D
Ashley - click on pic↓
_____________________________________________________________________
Další dolls↓
This photo is in medium quality - click on pic for it

Pár fotek

29. září 2008 v 16:25 | Lili |  Fotky Pussycat Dolls
Jak ste jistě postřehli, tak sem tu teďka asi po dobu 14 dní nechala volnější průbeh... Ale chci vás ujistit, že takhle začátkem školy to bývá pokaždý a za nějakej čas se to urovná :) Ten čas už pomalu přichází - teda doufám :-D Tady je pár fotek, který sem doplnila, ale myslím, že zbytek už doplňovat nebudu, jen to, co teďka bude nové. Spíš se teď budu věnovat textům, ale nevím, jestli blog pořád blbne...
Doll Domination v ČR!

25. září 2008 v 21:10 | Lili |  Novinky


Jáááj lidi! Dneska mám tak super den! Odpoledne sem šla s holkama nakupovat a ... to tu nebudu vykládat :-D Ale šly sme kolem obchodu s CDčkama a vždy tam mají jedno do beden puštěný, no a dnes jim tam samozřejmě hrálo Doll Domination!!! Měla sem hnedka ještě lepší náladu :-)
Mám takovou radost, že se to do ČR dostalo tak rychle! To je jen a jen dobrá zpráva! Tudíž chci říct, že už můžete nakupovat i nejen po internetu! Pokud teda nechcete Deluxe verzi :-)
Doll Domination forever!

Lights Camera Action

25. září 2008 v 20:30 | Lili |  Videa
Tahle píseň je tak super, že sim ji musela dát na youtube! :-D A ten, kdo ji ještě celou neslyšel, tak tady má příležitost ;-) A mimochodem celou tu píseň zvípá Ashley! + Nicole teda :-D Ale i tak to pro mě bylo překvapení a pro Ash velkej úspěch!

Doll Domination!!!

23. září 2008 v 19:58 | Lili |  Novinky
Dnes je velký den!!! Je 23.září a dnes vyšlo Pussycat Dolls oficiálně jejich druhé album s názvem Doll Domination!!! Na netu je k zakoupení modrá Deluxe i červená normální verze (a určitě i ke stažení, když budete hledat, já se omlouvám, ale zatím semka download nedám - možná za pár měsíců). Tak podporrujte Pcd a kupujte, kupujte ;-)

________________________________________________________________________
Kim i Jess k tomuto zvláštnímu dni napsaly i vzkaz! Oba jsou velice stručné, takže to jen svými slovy shrnu - psaly, že dnes vychází jejich CD a že si ho můžete všude zakoupit a doufají, že je budete podporovat :-D Tedy to stejný, co sem napsala nahoře ;-) No jinak se můžete těšit, že brzo dodám lyrics (až se blog míní spravit, protože když vložím text, tak se neoddělují řádky a je to vše v "článku" jestli chápete!!!), později také přidám media (jak už sem pssala), ankety a tak no :)

Affilátka!

22. září 2008 v 19:03 | Lili |  My page
Ahoj všichni, co se s tímhle blogem chcete přátelit! Vím, že sem neodpověděla tolika lidem, ale není to z toho důvodu, že mám něco proti vám nebo že se mi nelíbí váš blog, ale je to kvůli tomu, že si přečtu komentáře a stránku zavřu. Pak chci dát na blog novinky a až pak se chci s vámi spřátelit, ale mezitím je na blogu už tolik jiných článků, že zapomenu, ke kterýmu jste se ozvali vy a pak se neozvu :-( Upřímně je mi to líto a nejlíp mi naliskat, protože je to moje blbá chyba. Proto ti, kteří se chcete spřátelit napište semka a slibuju, že si vás všechny přidám! A moc se omlouvám lidi, mám vás ráda
webmiss Lili

Pcd opustily t-music chart na...

20. září 2008 v 21:33 | Lili |  Novinky

6.místě!

Myslím, že je to náhodou celekm veliký úspěch! Holky se totiž vždy předtím neudržely v hitparádě ani těch plných 7 týdnů!!! Nyní se dostaly na nejlepší 3. místo a už z novinky vyrazily z 8.místa! Průměrně se sdržely zhruba na tom 5. místě, ale nikdy nesklouzly pod top10!!! Myslím, že naše snaha se velmi vyplatila a ikdyž se Pcd nedostaly na vrchol, nic se nestalo ;-) Tedy děkuju všem, co pro ně pravidelně hlasoval a holky by děkovaly určo taky ;-)

Ashley dnes slaví 27.náje!

14. září 2008 v 6:00 | Lili |  Novinky
Takže všechno nejlepší! Hodně úspěchu, zdravíl, štěstí, lásky a přátel, máme tě všichni moooc rádi!

Poslechni si 30 sekundové ukázky všech písniček z alba DD!!! (+download)

12. září 2008 v 23:13 | Lili |  Mp3 ke stažení
Skvělá zpráva! Na netu se objevily ukázky všech písniček z Doll Domination! Podle mě je Hush Hush (dříve pod jméonem Psycho) naprostá jednička!!!

_______________________________________________________
Tady je tracklist:
1. When I Grow Up
2. Bottle Pop
3. Whatcha Think About That
4. I Hate This Part Right Here
5. Take Over the World
6. Out of This Club
7. Who's Gonna Love You
8. Happily Never After
9. Magic
10. Halo
11. In Person
12. Elevator
13. Hush Hush (Psyho)
14. Love the Way You Love Me
15. Whatchamacallit
16. I'm Done
17. Baby Love (bonus)
18. Perhaps, Perhaps, Perhaps (bonus)

________________________________________________________
A tady si ty ukázky můžete zdarma stáhnout, má to jen 4MB

Pcd sklouzly na 5.místo!!! :-(

12. září 2008 v 22:52 | Lili |  Novinky
.
When I Grow Up je v T-Music už 6.týden a to momentálně na 5.místě! Spadl ze třetího místa. Nevim nevim jestli to dotáhne ještě víc, ale když se budete snažit tak určitě! 1x každý den do středy hlasujte na t-music a kdo má více internetových prohlížečů, tak rozhodně z každého (jde to :-D)!

Icons update

12. září 2008 v 22:45 | Lili |  Ikonky, avatary
Tak jsem dneska stvořila zase pár ikonek :) Snad se vám líbí
....

Pcd vyhrály na VMA!

11. září 2008 v 22:25 | Lili |  Novinky
Z pěti nominací vyhrály Pcd jednu v kategorii "Nejlepší tanec ve videu"!! Vyhrály samozřejmě s klipem When I Grow Up ;-) Jen tak dál holky!

Video Music Awards photos

11. září 2008 v 22:21 | Lili |  Photos
Press Room (HQ)


____________________________________________________________
Arrivals (HQ)


____________________________________________________________
Show (HQ)To vám musim říct!!!

11. září 2008 v 19:10 | Lili |  My page
Nejdřív se omlouvám, že tu nic dlouho nepřibylo, ale snad vám nemusím pořád dokola psát to stejný. Takže k věci!
Někdy o víkendu mi na můj mail přišel anglickej mail od nějakýho chlapa (naschvál nepíšu jméno, co kdyby tohle právě četl - ikdyž zřejmě neumí česky, náhoda je blbec - uvidí svý jméno a hned budu mít trapas :-), že chce naše stránky spřátelit!!! Jenže já mám blog a on! On vám normálně nějakej úplně drsnej web!!!! Já sem nevěřila, co čtu! Bylo už jedenáct hodin večer, já zrovna celkem ospalá a navíc má angličtina... :-D Ale ještě k tomu všemu, psal o Girlicious blogu - o tomhle vůbec nevěděl. To je na tom to divný, protože tam jsem už přes měsíc nic nadávala - nestíhám :-( A právě proto psal, že jestli mám ještě nějakou stránku, tak ať mu ju napíšu. Tak sem mu teda napsala, že s přátelením souhlasím a že mám ještě a-r.blog. A on že děkuje a že moje stránka naprosto úžasná a že už si oba moje blogy přidal!!!!! A když se podíváte sem nebo sem, tak uvidíte, že je to pravda! Já tomu prostě pořád nemůžu uvěřit! Nemůžu uvěřit tomu, že se nějakej super Aj web spřátelil s českýma blogama a nemůžu uvěřit tomu, že sem se s ním bez problémů domluvila :-D Když byste jen věděli jak jsem teď šťastná! Vždyť to už snad ani není možný! Áááááá, moc. Já nevím, co tomu mám říct. Je to to tak perfektní zpráva!! Tohle je prostě úplně nepochopitelný! Vidět svůj blog mezi takovýma známýma webama jako je pcdworld, pussycat-dolls!!! Nebo girlicious.nu, so-girlciious, girlciousworld...!!!! Jak na mě vůbec přišel! Na g.blog mi chodí denně ani ne 20 lidí! V internetovým světě je to možná úplně normální, ale pro mě naprosto úžasný, nepochopitelný, divný askvělý! Prostě zázrak, musím mít takový štěstí - vždyť existuje tolik super stránek a já mezi ně nepatřím ani zdaleka! Tohle je nějakej obyčejnej blog, psanej hatmatilkou, které netozumí nikdo, kdo nepochází z blízkosti česka a tohle :-D Tý jo Vánoce sou až v prosinci, né teďka! Jaj ,už sem se vykecala, sorry, že otravuju

Fashion Rocks performance

7. září 2008 v 21:16 | Lili |  Videa
Skvělá show! Není to jen tak obyčejný WIGU, ale je to remix Tombalanda a One Republic - ti zpívají chvíli na začátku Apologize a pak nastoupí Pcd s When I Grow Up a mezitím zpívá pár sekund i Timbo - mě se ten remix moc líbí a proto jsem se rozhodla, že z toho udělám mp3 - ale nejdřív to samozžejmě budu muset najít v dobré kvalitě nebo úplně bez hlasů diváků - to by bylo super ;-)